Poprowadź swój zespół do doskonałości dzięki Disciplined Agile

Chcesz nauczyć się jak z powodzeniem prowadzić jeden lub więcej zwinnych zespołów? Chcesz zwiększyć swoje możliwości w zakresie zarządzania złożonymi inicjatywami, które mają kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa? Pragniesz osiągnąć wyższy poziom zwinności biznesowej, stosując techniki agile i lean w różnych sytuacjach, w tym w zespołach niezwiązanych z wytwarzaniem oprogramowania?


Dwudniowe szkolenie Disciplined Agile Senior Scrum Master (DASSM), prowadzone dla doświadczonych praktyków agile, uczy w jaki sposób stosować zestaw narzędzi Disciplined Agile, aby optymalizować pracę zespołów, efektywnie współpracować z partnerami w organizacji i rozwiązywać złożone problemy. Zdobądź 14 PDU przygotowując się do egzaminu DASSM i zostań liderem stosującym Disciplined Agile.

Dlaczego warto wziąć udział w tym szkoleniu?

 • Szczegółowo zapoznasz się z zestawem narzędzi DA, aby zrozumieć setki praktyk i strategii w nim zawartych oraz kompromisy związane z ich stosowaniem.
 • Dowiesz się, jak stosować zestaw narzędzi DA, aby wspierać swoje zespoły w wyborze i rozwijaniu najlepszego sposobu pracy (WoW) w każdej sytuacji.
 • Nauczysz się wykorzystywać zestaw narzędzi DA do rozwiązywania różnorodnych problemów, które są powszechnie spotykane w zespołach biznesowych zarówno w obszarze tworzenia oprogramowania, jak i działalności operacyjnej.
 • Dowiesz się, jak prowadzić zwinne zespoły uwzględniając kluczowe działania dla przedsiębiorstwa, takie jak planowanie, koordynacja i raportowanie, i będziesz gotowy do wprowadzenia usprawnień w obszarach, w których Twoja organizacja boryka się z problemami.
 • Odkryjesz, w jaki sposób możesz zwiększyć wartość dostarczaną klientom poprzez wspieranie innych członków Twojej organizacji, rozwój inteligencji emocjonalnej oraz rozwiązywanie konfliktów.

Wymagania

 • Dwa lata doświadczenia w pracy w zwinnym zespole, idealnie w roli lidera, np. jako Disciplined Agile Scrum Master, Scrum Master, Product Owner lub Architecture Owner.
 • Zrozumienie podstaw zestawu narzędzi DA poprzez realizację przynajmniej jednego z poniższych zadań: ukończenie szkolenia Disciplined Agile Scrum Master (DASM), ukończenie szkolenia online The Basics of Disciplined Agile lub zapoznanie się z co najmniej pierwszą sekcją książki “Choose Your WoW”.


Jak to działa?

 • Zapisz się na dwudniowe szkolenie u jednego z partnerów Disciplined Agile.
 • Ukończ szkolenie, aby otrzymać zaproszenie na egzamin DASSM. Masz 30 dni na podejście do egzaminu, a opłata za egzamin jest wliczona w cenę szkolenia.
 • Po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat, a także odznakę, którą możesz podzielić się w swojej sieci kontaktów. Certyfikat jest ważny przez rok. Okres ten możesz wydłużyć zdobywając odpowiednią ilość PDU i opłacając stosowną składkę.

Chcesz sprawdzić czy jesteś gotowy na certyfikację DASSM?

Przystąp do bezpłatnego Testu Wiedzy

 • Jeżeli Twój wynik wynosi 75% lub więcej – jesteś gotowy. Znajdź szkolenie.
 • Jeżeli Twój wynik jest mniejszy niż 75%, weź pod uwagę certyfikat Disciplined Agile Scrum Master (DASM).

Źródło: https://www.pmi.org/certifications/agile-certifications/disciplined-agile-senior-scrum-master-dassm