DA Browser to potężne narzędzie, które może przyspieszyć wysiłki na rzecz doskonalenia wszystkich zespołów, niezależnie od dziedziny lub branży. Dzięki zestawowi narzędzi Disciplined Agile (DA) możesz poprawić wydajność swojego zespołu i osiągnąć lepsze wyniki w swoich projektach.

DA Browser umożliwia wykorzystanie cech różnych metodologii, w tym Scrum, Lean, Kanban, SAFe® i innych. Pozwala to dostosować sposób pracy (WoW) do konkretnych potrzeb i kontekstu zespołu. Rozumiemy, że jedno rozwiązanie nie pasuje do wszystkich, dlatego zapewniamy szeroką gamę opcji do wyboru.

Dzięki DA Browser masz łatwy dostęp do ogromnej kolekcji technik. Przeglądarka umożliwia wyszukiwanie i przeglądanie setek sprawdzonych praktyk i metod. Niezależnie od tego, czy szukasz skutecznych technik zarządzania projektami, skutecznych strategii przepływu pracy, czy innowacyjnych metod rozwiązywania problemów, znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu.

DA Browser został zaprojektowany tak, aby wspierać Twoją zwinną podróż, zapewniając kompleksowe repozytorium zasobów, które mogą poprowadzić Cię do osiągnięcia Twoich celów.

📽 Na nagraniu znajdującym się poniżej możecie zobaczyć, że jest ona prosta i dość intuicyjna. Możemy przejrzeć spis treści, pobierać diagramy, a także znajdziemy tam przekierowania do stron (Additional Resources) poszerzających dane zagadnienie. 

💡 Jeśli potrzebujecie więcej wsparcia w kwestii poruszania się po przeglądarce możecie znaleźć je klikając w menu i wybierając “how to use” .

Więcej informacji i najnowsze aktualizacje znajdziecie na stronie głównej DA Browser PMI